Natural Style Natural Style

Originálne ľanové výrobky pre originálnych ľudí ...


Zákaznícky bonus klub


Využiť výhody nášho zákazníckeho bonus klubu
je vlastne také jednoduché ...

Členstvo v bonus klube - každý náš "zákazník" už vlastne členom bonus klubu je ...

Získať výhodu bonus klubu je najjednoduchší a zároveň najrýchlejší spôsob, ako dostať pri opakovanom nákupe v našom e-shope zlavu 10% na celý nákup.

Čo k tomu vlaste treba ??? Stačí fotografia ...

Stačí (a je potrebné) jednoduchým a zrozumiteľným spôsobom dokázať, že už vlastníte niektorý z našich výrobkov.
Ku každej nasledovnej objednávke je preto potrebné priložiť do objednávacieho e-mailu identifikovateľnú fotografiu Vás spolu z Vašim zakúpeným alebo darovaným výrobkom značky NATURAL STYLE.

Nie je dôležité, akým spôsobom, kde a kedy ste k našemu výrobku prišli, a ani jeho cena.

Aké sú výhody členstva ??? Čo s toho mám ???

Akonáhle spĺňate podmienky bonus klubu, získavate automaticky výhodnejšiu cenu - zľavu vo výške 10% pri každom ďaľšom nákupe cez náš e-shop.

Výhody členstva klubu je celkom a úplne dobrovoľné, členstvo je možné kedykoľvek zo strany člena klubu zrušiť a kedykoľvek ho je možné i získať.

Členstvo Zákazníckeho bonus klubu neregistrujeme, údaje o získamých výhodách zákazníkov neevidujeme, získané osobné údaje z takejto činnosti neodkladáme, preto je potrebné pri každom nákupe opakovane o zľavu požiadať a členstvo v bonus klube zaslanou priloženou fotografiou potvrdiť pri každej objednávke.

Záver

Prevádzkovateľ a majiteľ e-shopu značky NATURAL STYLE má výhradné právo kedykoľvek a bez akýchkoľvek príčin upraviť alebo zmeniť pravidlá pre Zákaznícky bonus klub alebo ho zrušiť bez akýchkoľvek ďaľších finančných či nefinančných záväzkov voči zákazníkom e-shopu.

Zjednodušene: Bonus klub je náš darček pre našich zákazníkov, je preto len a výhradne na nás, prečo sme ho spustili, aké a koľko výhod ponúkame, kedy a či ho niekedy zrušíme.

Ďakujeme a prajeme Vám príjemné chvíle pri získavaní výhod z nášho Zákazníckeho bonus klubu.