Natural Style

Originálne ľanové výrobky pre originálnych ľudí ...


Košele

Ľanové košele pohodlného,
prievzdušného a veľkorysého strihu,
jednoduchosť, jemnosť a voľnosť.


Fenomenálne spojenie
tradičnej inšpirácie s kvalitným ľanovým materiálom
a moderným majstrovským remeselným vypracovaním.


S nádychom nepoznaného pocitu vsupu do vzduchoprázdna priniesla na svet značka Natural Style prvé odvážne projekty - folklórne ľanové košele - bez očakávania kladnej či akejkoľvek odozvy a ohlasu. Famózne reakcie zákazníka na tento druh tovaru počas jediného víkendu na Myjavskom folklórnom festivale naštartoval vo výrobe odevov a odevných doplnkov najväčšie a najsilnejšie prelomové rozhodnutia za celé obdobie svojej činnosti.
« Juraj » | « Ondrej » | « Matúš »

Nekompromisný prístup k jednoduchým základným pravidlám o kvalite materiálu, odmietanie úzkoprsosti pri úprave a riešení veľkostných skupín či dodanie sortimentného výberu pre konečého zákazníka bolo veľmi účinnou zbraňou pri získavaní strategických pozícií na trhu medzi silnou značkovou konkurenciou.

Folkór a jeho priaznivci prijalo túto výzvu z nadšeným, očareným a zapáleným excelentným prejavom vdačnosti a dôvery voči takmer zabudnutým materiálom, po ktorom prahol nejeden slovenský či zahraničný folklorista, turista, či osobnostne vyzretý jedinec.

Spoľahlivý kvalitu použitých ľanových materiálov a uvoľneného, ležérne jednoduchého strihu dotvára jemná línia folklórneho dizajnu a potrieb dnešného náročného spotrebiteľa. Svojou precíznou a dlhoročnou prácou, skúsenosťami a prístupom k zákazníkovi sme prispeli k neustále pribúdajúcim majiteľom a nositeľom ľanových odevov a odevých doplnkov.
Prispôsobením veľkostí a rozmerov výrobku slovenskému a európskemu štandartu dosiahla značka Natural Style veľký ohlas a záujem od zahraničnčho spotrebiteľa z takmer celého sveta. Jemný padavý materiál, vzdušný, mäkký a ľahučký, použitý na výrobu tých najpohodlnejších košiel dodáva budúcnosť a smer kvalitným výrobkom s neopakovateµnou atmosférou jedinečnosti.

Základný sortiment výroby košiel je typ SLOVAK, košeľa bez goliera s viazaním pod krkom, s rukávom bez manžety. Rôzne ohlasy a dopyt rozvinul tento druh tovaru o manžetu, madérovú čipku, viacfarebnú folklórnu stuhu, krajku, golier, stojačik, naberaný rukáv, predĺžené telové diely, vložený predný hrudný diel, oddelené zadné sedlo, náprsné vrecko, gombíkovú prednú lištu, zaoblene tvarované bočné diely ... Vznikli tak nové varianty a podoby - GOTHIC, BAROKO, ORIENT ...

Práve spojením variabilných kombinácií, ktoré tvoria všetky základné a odvodené druhy v sekcii košele, sme získali prevahu a výhodnú pozíciu a silné preferencie na trhu pred konkurenciou v dlhodobej perspektíve minulých i nastávajúcich plánov a cieľov, ktoré si značka Natural Style vyčlenila a predsavzala vo svojom výrobnom harmonograme.

Jednoduché ošetrovanie a udržiavanie ľanového výrobku dodáva materiálu špecifické vlastnosti, postupné; zmäkčovanie je veľmi príjemné, materiál je veľmi odolný, získava prekrásnu ľahko jemnú farbistú dokonalosť a nie je žiadnym tajomstvom, že ľanové veci sa v minulosti dedili ...

V prípade ľanových výrobkov naozaj a jednoznačne platí : "Trpezlivosť ruže prináša" ...