Natural Style

Originálne ľanové výrobky pre originálnych ľudí ...


Tašky

Taška, kabela, kabelka,
brašňa, torba, tanistra, kapsa, taršuľa
vak, žoch, mech, žobradlo, papaja ...


Absolútn originalita
a bohaté trendové vyvrcholenia
pre nadčasové a etnicky bezhraničné dizajnérske diela.


Originálna, praktická, štýlová a elegantná, zároveň exkluzívna a populárna, s týmto zámerom prišla značka Natural Style na trh z jedinečným spojením prírodného materiálu a mimoriadnej dizajnérskej brilantnosti, čo sa stalo jej hlavnou a úrodnou devízou.
« Matilda » | « Adriana » | « Classic » | « Midi » | « Market » | « Beach Duo » | « Beach »

Ľanové kabele a tašky z pevného textilného materiálu vychádzajú hlavne z praktických potrieb užívateľa a dizajnovej jedinečnosti a náročnosti originálu, najmä jeho ručným vypracovaním a použitím prírodných materiálov k výzdobe ako koža, drevo, kov, keramika, juta. Prekrásne výtvarné kompozície a prírodné aplikácie ľudových, rastlinných a zvieracích motívov samočinne vytvára otvorený a úprimný vzťah a individuálny prístup ku každému zákazníkovi.

Nevyčerpateľná studnica nápadov zaručuje značke Natural Style dostatočný priestor pre realizáciu nadčasových a etnicky neobmedzených možností a úspešných projektov. Predvídavým spojením požiadaviek rozsiahlej zákazníckej skupiny a zásadový prístup ku kvalite používaného materiálu získali širokú spotrebiteľskú základňu na Slovensku i v zahraničí.

Prírodným ekologickým materiálom a dokonalým vypracovaním bez viditeľného ukončenia šitia vsadila značka Natural Style na jednoduchosť ošetrovania a dlhú životnosť výrobku, spájajú najnáročnejšie potreby zákazníka a svojim štýlom konkurujú modelom svetových značiek, svojim spôsobom a originalitou sa značka Natural Style svetovou značkou stáva.Štýlové odevné doplnky,
tradičné motívy, moderné výtvarné zmýšlanie,
precízne ručné vypracovanie.


Kabela CLASSIC má dominantné postavenie u zákazníka z dôvodu praktického formátu A4, ktorý je najpoužívanejším a najžiadanejším rozmerom, vyhovuje požiadavkám študentov a žiakov škôl, majiteľov notebookov, pracujúcich či presúvajúcich sa ľudí v zhone mesta, oddychujúcich a relaxujúcich na dovolenke či prázdninách, na vidieku, chate, pri mori. Novšie vychádzajúce variácie a podoby kabele CLASSIC sú - MAXI, MIDI, MARKET ... Taška HOLIDAY je verziou "klasických" nákupných tašiek, vhodných na letné kúpaliská, pláže, či každodenné použitie pre praktické zavesenie cez plece a uvoľnené ruky.

Určite si vyberiete v našej obchodnej galérii e-shopu z bohatých vzoriek z motívmi kvetov, tulipánov, srdiečok, vtáčikov a lístkov, chrobáčikov a pavúčikov, mačičiek a slimáčikov, grafických útvarov i keramických, drevených a kovových ozdôb, hudobných, folklórnych a moderných impulzov, vkusne a dômyselne pospájaných do pôsobivého celku.